19.05.2023/15:58

Milos Ryba, head of Retail Solutions w IGD, gościem specjalnym kongresu Retail Trends 2023

Zafascynowany rynkiem detalicznych i branżą FMCG Milos Ryba z IGD, weźmie udział w tegorocznej edycji kongresu Retail Trends. Wydarzenie organizowane przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl, odbędzie się 25 maja (w najbliższy czwartek) w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w podwarszawskim Ożarowie Mazowieckim. Jeszcze jest szansa, żeby wziąć w nim udział.

>> Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na kongres Retail Trends 2023 <<

Milos Ryba w trakcie swojej prezentacji przedstawi wizję przyszłości zakupów. Jego spojrzenie będzie poparte doświadczeniem zdobytym w trakcie pobytu w ponad 70 krajach świata, które odwiedził w trakcie 15-letniej kariery zawodowej, współpracując z detalistami i dostawcami na rynkach wschodzących i rozwiniętych. 

Prezentacja Milosa Ryby będzie jednym z punktów programu w bloku tematycznym Strategy&… Trends, powstałym we współpracy z PwC oraz Strategy&

W ramach tego bloku odbędą się również dwie debaty z udziałem ekspertów. Jedna z nich będzie poświęcona a-commerce i temu, jak automatyzacja może służyć dostawcom, handlowi oraz konsumentom.

Tematem drugiej debaty będzie wkład technologii cyfrowej, w tym rozwiązań takich jak aplikacje i Chat GPT, w budowanie lojalności i doświadczeń zakupowych.

Milos Ryba od ponad czterech lat pełni funkcję head of Retail Solutions – jednostki IGD (Institute of Grocery Distribution), doradzając detalistom i globalnym firmom FMCG w strategicznych projektach, takich jak wejście na rynek, możliwości rozwoju kanałów i kategorii. 

Kongres Retail Trends 2023, organizowany przez Wydawnictwo Gospodarcze, odbędzie się 25 maja 2023 r. w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim k. Warszawy.

Więcej informacji (w tym pełny program wydarzenia): www.retailtrends.pl

>> Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na kongres Retail Trends 2023 <<

Partnerzy Retail Trends 2023 (mat. własne)

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.