07.10.2019/14:00

Minister Emilewicz na zakupach w sklepie autonomicznym Take&Go

Jadwiga Emilewicz, minister przedsiębiorczości i technologii, odwiedziła sklep autonomiczny Take&GO. Właściciel placówki nie ujawnił, co kupiła przedstawicielka rządu.

Jak poinformował w mediach społecznościowych Łukasz Parafianowicz, twórca firmy Surge Cloud, rozwijającej polski format sklepów autonomicznych Take&GO, minister Emilewicz odwiedziła placówkę sieci. Biznesmen podziękował szefowej resortu za „duże wyróżnienie i zaszczyt”. Przypomniał też, że jednym z inwestorów przedsięwzięcia jest firma venture capital, finansowana z Krajowego Funduszu Kapitałowego.

Wizyty polityków w sklepach czy na targowiskach to nieczęsty widok, toteż zwracają uwagę opinii publicznej.

W czerwcu 2017 r. b. prezydent Lech Wałęsa pochwalił się na swoim oficjalnym, facebookowym profilu zdjęciem wykonanym w sklepie sieci Biedronka w Żukowie. Na fotografii Wałęsa pozuje z jedną z kasjerek zatrudnionych w placówce.

W listopadzie 2017 r., przy okazji Kongresu 590 w Rzeszowie, wcepremierzy Mateusz Morawiecki i Jarosław Gowin odwiedzili pokazowy sklep sieci Lewiatan. Była to wizyta oficjalna.

Natomiast prywatnie odwiedza sklepy prezydent Andrzej Duda. W lutym br. został nagrany podczas robienia zakupów w hipermarkecie Auchan. Filmik z tej wizyty obejrzało ponad 2 mln osób.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.