18.07.2016/13:32

Minister Finansów: Podatek handlowy może zostać uszczelniony

- Nie jest wykluczone, że do podatników podatku handlowego zostaną dodane grupy kapitałowe - poinformował w poniedziałek minister finansów Paweł Szałamacha. Czy to oznacza, że jeszcze w trakcie przewidzianych na bieżący tydzień prac nad podatkiem handlowym w Senacie padnie propozycja takiej poprawki?

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Leopold 19.07.2016

    PIS to czysta komuna - ich walka o podatek handlowy przypomina bitwę o handel, ich tzw. prezes to w najczystszej postaci pierwszy sekretarz partii komunistycznej, prokuratorzy Ziobry to prokuratorzy tak samo sterowani politycznie jak Ci za Bieruta czy Gomułkę, walka z zachodem to tak samo jak komuchy walczyli z imperializmem, opanowanie mediów publicznych przez rządzącą partię takie same jak za komuny, poziom zakłamania w mediach publicznych - zbliżony obecnie (druga komuna) do tego w czasach pierwszej komuny.

  • żałosne!!! 18.07.2016

    Aha. To nie mogli uszczelnić, zanim wysłali ustawę do Sejmu?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.