06.10.2021/16:14

Ministerstwo Finansów nagrodziło największych płatników CIT. Biedronka płaci do budżetu ponad dwa razy więcej niż PKN Orlen [LISTA NAGRODZONYCH]

Firmy i podatkowe grupy kapitałowe, które zapłaciły największy podatek CIT w 2020 r., odebrały wyróżnienia z rąk ministra Tadeusza Kościńskiego. Okazuje się, że portugalski dyskonter wpłacił do budżetu dużo wyższą sumę niż polski koncern Orlen.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • sprawiedliwy 07.10.2021

    za ryżego było lepiej orlen był na sprzedaż tak jak lot

  • Patryk 06.10.2021

    Orlen utrzymuje masę nierobów pisowskich z wysokimi pensjami (zamiast fachowców lub na niepotrzebnych, fikcyjnych etatach(, finansuje też dużo propagandy pisowskiej i media zależne od pisu. Gdyby działał jako normalna spólka to płaciłby znacznie większe podatki a tak to pisowcy marnują dużo kasy. No i jeszcze koszty utrzymania zabawek Kubicy bo Morawiecki coś kiedyś powiedział co nas kosztuje chyba z 10 milionów USD rocznie.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.