02.06.2020/19:05

Ministerstwo wycofuje się z pomysłu tworzenia państwowej sieci sklepów spożywczych!

Ministerstwo Aktywów Państwowych nie ma w planach tworzenia sieci państwowych sklepów spożywczych lub warzywniaków pod nadzorem państwa – poinformował we wtorek w komunikacie resort, zaprzeczając tym samym wcześniejszym deklaracjom wiceministra Artura Sobonia, jakie padły w rozmowie z Money.pl.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

7 komentarzy

 • No geniusze 06.06.2020

  Jednego dnia wprowadzają do domu kozę, drugiego ją wyprowadzają i wszyscy się cieszą, że już nie śmierdzi.

 • Mikołaj 03.06.2020

  Nie wiem co tam myślą w Pisie ale jak ich człowiek zostanie prezydentem to na pewno będzie pełna bolszewizacja i system totalitarny w Polsce i to wszędzie, nie tylko w handlu.

 • Waldek 03.06.2020

  Pewex, oto jest odpowiedź. Baltona pod obcym kapitałem doskonale sobie daje radę, a Pewex to bezapelacyjny numer jeden wśród marek z dużym ekwiwalentem sentymentu i rozpoznawalnym logotypem.

 • podatnik 03.06.2020

  elegancko - przynajmniej nie będzie kolejnej studni bez dna i wysoko płatnych stanowisk dla biernych, miernych, głupich i wiernych danej opcji politycznej. Bo to, że ta ewentualna sieć sklepów byłaby jednym wielkim dziadostwem, to wie każdy, kto na własnej skórze przekonał się jak tępi się politycy i cała rzesza urzędników. Państwo nie jest od prowadzenie sklepów spożywczych (szczególnie tak iluzoryczne i z kiepskimi kadrami jak tzw. czecia erpe), ale stworzenia odpowiednich warunków dla rozwoju przedsiębiorczości swoich obywateli - tak, wiem to trudne do zrozumienia dla kogoś kto nigdy nie pracował na swoim bo całe życie pierdzi w poselski stołek i decyduje o życiu innych ludzi, naiwnie wierząc we własną wyjątkowość i nieomylność.

 • Alex 03.06.2020

  Wielka szkoda. Czyli nadal będzie drożyzna i ziemniaki z Niemiec.....

 • Lucjan 03.06.2020

  Bardzo dobrze

 • ZAWIEDZIONY 03.06.2020

  SZKODA ŻE RZĄD REZYGNUJE,BYŁA SZANSA NA ODBUDOWĘ POLSKIEGO ROLNICTWA I PRZETWÓRSTWA.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.