10.08.2016/23:28

Mirosław Stachowicz dyrektorem generalnym Stock Spirits Group

Władze Stock Spirits Group powołały Mirosława Stachowicza na stanowisko dyrektora generalnego grupy. Należy podkreślić, że od listopada 2015 r. Stachowicz pełnił funkcję niezależnego dyrektora niewykonawczego, a od kwietnia br. pełnił obowiązki dyrektora generalnego.

Władze Stock Spirits Group podkreśliły, że Mirosław Stachowicz jest menadżerem z ogromnym doświadczeniem w branży FMCG w Polsce i Europie Centralnej i Wschodniej. Stachowicz pracował na stanowiskach kierowniczych, m.in. w takich firmach jak Bestfoods (Rumunia), ICI Paints (Polska, Rosja, Europa Wschodnia), czy spółce AkzoNobel Deco (Europa Centralna).

Stock Spirits Group jeden z największych producentów alkoholi w Europie Środkowo-Wschodniej, który działa, m.in w Polsce, w Czechach, na Słowacji, czy we Włoszech.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.