20.09.2019/11:06

Mlekovita na dożynkach na Jasnej Górze i w Spale

1 września Mlekovita wzięła udział w Ogólnopolskich Dożynkach na Jasnej Górze, a 15 września w Dożynkach Prezydenckich w Spale.

Prezes Grupy Mlekovita Dariusz Sapiński zarówno podczas uroczystej Mszy św. na Jasnej Górze, w której wzięło udział ok. 80 tys. pielgrzymów, jak i w prezydenckiej Spale w Darze Ołtarza złożył na ręce głównych celebransów obu uroczystości: arcybiskupa Wiesława Meringa oraz arcybiskupa Andrzeja Dzięgi kosz z produktami mleczarskimi. 

Jak podkreśla Mlekovita w komunikacie prasowym „to owoce wspólnej pracy 5000 wykwalifikowanych pracowników dbających o najwyższą jakość produktów wytwarzanych na ponad 170 liniach produkcyjnych w 20 zakładach produkcyjnych, w których codziennie przetwarzanych 8 milionów litrów najlepszego mleka dostarczanego przez 15 000 polskich rolników”. 

Spalskim dożynkom, podczas których wraz z Mlekovitą prezentowali się liczni wystawcy z całej Polski, patronował Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą Uczestniczyli w nich liczni przedstawiciele władz na szczeblu rządowym i samorządowym oraz parlamentarzyści, z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi Janem Krzysztofem Ardanowskim na czele.

Mlekovita zarówno podczas Dożynek Jasnogórskich, jak i Prezydenckich w Spale włożyła wiele trudu, by jej stoiska prezentowały się doskonale, dzięki czemu były oblegane przez uczestników dożynek, którzy kosztując pyszne i zdrowe produkty mleczne, z uznaniem wyrażali się o smakach, wielości wariantów oferowanych wyrobów oraz walorach estetycznych ich opakowań.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.