07.08.2020/10:33

Mobilni kasjerzy nie tylko w Żabce. Orlen wprowadza na stacjach nowość

PKN Orlen wdrożył rozwiązanie, które ma przyspieszyć i ułatwić tankowanie oraz płatność za paliwo, a także inne produkty dostępne na stacjach tej sieci. Dzięki niemu obsługa klientów odbywa się bezpośrednio przy dystrybutorze. 

Na 141 stacjach Orlen w całej Polsce o sprawne tankowanie, które liczy się zwłaszcza w trakcie letnich podróży, dbają mobilni kasjerzy. To pracownicy wyposażeni w tablet z aplikacją kasową, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy POS, które umożliwiają przyjęcie płatności za paliwo bezpośrednio na podjeździe, po zatankowaniu. U mobilnego kasjera można też kupić dowolny produkt z całej oferty stacji, a za wszystko zapłacić w dogodnej dla siebie formie bezpośrednio przy dystrybutorze.

Na wybranych stacjach Orlen, znajdujących się na trasach popularnych wakacyjnych kierunków, obsługa prowadzona jest przez dwóch mobilnych kasjerów. Jeden z nich usprawnia tankowanie wyłącznie przy dystrybutorach oznaczonych jako „Szybki Pas”. Umożliwiają one zapłatę tylko za paliwo, a tym samym szybkie zwolnienie dystrybutora kolejnemu kierowcy. Nowa usługa już wkrótce ma być dostępna na blisko 400 stacjach koncernu.

Dodajmy, że PKN Orlen wdrożył także inne rozwiązanie tego typu. Przy drzwiach wejściowych do prawie 300 stajach z tym szyldem zainstalowane zostały mobilne kasy. Skracają one czas obsługi w przypadku tych klientów, którzy zaopatrują się w paliwo i robią na stajach tylko drobne zakupy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także