25.10.2021/10:05

Mocna sieć dilerów podstawą działalności firmy ATUT na najbliższe lata

ATUT od samego początku swojego istnienia opierał się na sprzedaży poprzez swoich długoletnich partnerów handlowych zarówno w kraju jak i poza jego granicami. To już 30 lat, od kiedy sprzedaż naszych produktów prowadzimy za pośrednictwem naszych dilerów rozproszonych po całym kraju.

Wiele firm pracuje z nami od początku istnienia firmy, było świadkami tego jak firma ewoluuje, rozrasta się. Dziś chcielibyśmy pokazać, jak współpraca z nami wygląda z perspektywy naszego dystrybutora.

Oczywiście w materiale video nie byliśmy w stanie pokazać wszystkich kluczowych dla nas firm, ale mamy nadzieję, że ta reprezentacyjna grupa pokaże co dla nas jako producenta jest najważniejsze. Chcemy aby naszym partnerom oraz finalnym odbiorcom „było z nami wygodnie” – mówi Andrzej Rutkowski, Właściciel Atut Meble

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.