06.04.2017/23:25

Monika Nowakowska wiceprezesem w sieci Natura

Monika Nowakowska dołączyła do zarządu Natura, obejmując stanowisko wiceprezesa zarządu ds. commercial. W nowej roli będzie odpowiedzialna za przygotowanie i egzekucję strategii marketingowej, sprzedaży oraz zakupów, a także rozwój marek dostępnych wyłącznie w drogeriach Natura.

Monika Nowakowska specjalizuje się w optymalizacji obszarów operacyjnych i finansowych MŚP. Od 2014 r. pełniła funkcję Prezesa Zarządu spółki Miraculum (dawniej: Grupa Kolastyna S.A.). Wraz z zespołem doradców z sukcesem przeprowadziła jej restrukturyzację. 

- Monika Nowakowska jest niezwykle doświadczonym i skutecznym menedżerem. Doskonale zna branżę FMCG, wnosi bogate doświadczenie w zakresie zarządzania działalnością operacyjną oraz marketingową. Jej wiedza i umiejętności z pewnością pozytywnie wpłyną na naszą organizację, a także przyczynią się do wzmocnienia pozycji rynkowej – mówi Agnieszka Ziółkowska, dyrektor ds. HR w Natura Sp. z o.o.

Nowakowska ukończyła Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. W 2012 roku otrzymała tytuł Absolwentki Roku tej uczelni.

Oprócz Moniki Nowakowskiej w skład zarządu Natura sp. z o.o. wchodzi Arkadiusz Szczepaniak, wiceprezes zarządu ds. finansowych, pełniący obowiązki prezesa zarządu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.