19.09.2018/16:05

Moreso wprowadza na rynek nową linię bakalii

Zmieniające się postrzeganie bakalii, które stają się alternatywą dla słodyczy i słonych przekąsek sprawia, że producenci muszą stale dostosowywać swoje portfolio do coraz bardziej świadomych konsumentów. Należąca do firmy ROS-SWEET marka Moreso zdecydowała się w związku z tym na wprowadzenie nowej linii bakalii BIO z certyfikatem zielonego „euro-liścia”.

W asortymencie produktów Moreso BIO znalazły się: suszone morele, żurawina i daktyle, słonecznik łuskany oraz pochodzące z polskich plantacji pestki dyni, a także orzechy włoskie. Wszystkie produkty zapakowane zostały w wygodne, stojące opakowanie ze strunowym zamknięciem, które pozwala zachować bakaliom dłuższą świeżość po otwarciu.

Jak podkreślają przedstawiciele producenta, wszystkie produkty Moreso BIO pochodzą z ekologicznych plantacji, które zlokalizowane są poza obszarami miejskimi oraz w których uprawa odbywa się w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Koncepcja graficzna opakowań Moreso BIO jest spójna z innymi produktami tej marki i nawiązują do klasycznej linii bakalii Moreso. Producent zdecydował się także na dostosowanie etykiety do poszczególnych produktów w związku z czym z przodu opakowania wyeksponowane zostały konkretne owoce, a na odwrocie umieszczono ich wpływ na zdrowie konsumentów.

Więcej informacji, o nowościach www.moreso.pl

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.