26.01.2021/11:37

Sieć Intermarche otwiera pierwszą bezobsługową i bezgotówkową stację paliw

Grupa Muszkieterów na początku stycznia uruchomiła 70. stację paliw w Polsce. To pierwsza stacja nowego rodzaju, działająca w formule określonej przez firmę mianem "light". Mowa o stacji bezobsługowej, w której za paliwo klienci płacą bezgotówkowo.

Stacja działająca pod szyldem Intermarche zlokalizowana jest w Polkowicach (woj. dolnośląskie) przy sklepie Bricomarche, przy ul. Kolejowej 29. . Klienci mogą samodzielnie zatankować swoje pojazdy w systemie całodobowym, a następnie dokonać płatności bezgotówkowej.

Na stacji zostały zainstalowane cztery stanowiska do tankowania paliw oraz dwa do tankowania LPG. Paliwa dostarczane do najnowszej stacji przez spółkę Orlen Paliwa oraz przez firmę SCA PETROLE Polska, czyli spółkę zajmującą się handlem paliwami w Grupie Muszkieterów.

- Grupa Muszkieterów od lat jest liderem na rynku przymarketowych stacji paliw. Zależy nam na utrzymaniu tej pozycji, dlatego konsekwentnie poszerzamy naszą ofertę - podkreśla Benjamin Ferte, prezes SCA PETROLE Polska. - Naszym celem jest rozwijane sieci w taki sposób, aby finalnie stacje paliw działały przy każdym istniejącym supermarkecie, tam gdzie jest to możliwe. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu jeszcze lepiej odpowiemy na potrzeby klientów - dodaje mendżer.

 

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także