08.11.2016/14:14

Muszynianka zakłada wzrost wartości o 30 proc.

Celem Spółdzielni Pracy "Muszynianka" jest rozbudowa zakładu w Muszynie, która rozpoczęła się w maju br. „Muszynianka" podpisała kontrakt na zakup maszyn o wysokiej wydajności, a ich montaż ma odbyć się w styczniu 2017 r. Linia ta będzie odpowiedzialna za nową produkcję, która rozpocznie się na przełomie kwietnia i maja przyszłego roku.

– Mamy nadzieję, że dzięki zwiększeniu produkcji odnotujemy 30 proc. wzrostu wartości "Muszynianki" – powiedział serwisowi eNewsroom.pl  Ryszard Mosur, prezes spółdzielni „Muszynianka”. – Sprzedaż z nowej linii trafi zarówno na rynek polski, jak i zagraniczny. Woda jest eksportowana do krajów europejskich, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii. Obecnie rynki wschodnie nie znajdują się w naszym kręgu zainteresowań - dodał.

Zaznaczył, że "Muszynianka" bazuje wyłącznie na wodzie mineralnej, a walory smakowe, dietetyczne oraz odżywcze tej wody muszą pozostać w obecnym składzie. - Nasz produkt jest wysokozmineralizowany, zawiera bardzo dużo magnezu i wapnia, co czyni go idealnym dla każdego – podkreśla Mosur.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.