02.09.2020/09:17

Na stacjach Moya można odbierać paczki. Sieć rozwija współpracę z DHL

Już na 35 stacjach własnych Moya należących do firmy Anwim znajdują się punkty DHL Parcelshop, w których klienci mogą odebrać zamówioną paczkę. Operator i firma kurierska zacieśniają współpracę.

Stacje w sieci Moya to już nie tylko punkty tankowania pojazdów, to centra handlowo-usługowe, gdzie staramy się wychodzić naprzeciw wszelkim potrzebom naszych klientów - komentuje Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych i członek zarządu firmy Anwim.

I dodaje: - Proces wdrażania nowych usług i ewolucji obecnych następuje zawsze w oparciu o wnikliwą analizę i badania. W 2020 roku szczególnie przekonaliśmy się jak ważne są inwestowanie w szybko rozwijający się sektor e-commerce i współpraca z firmami takimi jak DHL. Tego rodzaju usługi dodatkowe pozwalają nam zwiększyć dotarcie naszej oferty do szerokiego grona potencjalnych odbiorców.

Sieć DHL Parcel to ponad 8 tys. punktów nadania i odbioru, w skład których wchodzą m.in. stacje benzynowe, sklepy i salony prasowe.

Na stacjach Moya klienci mogą odbierać paczki przez całą dobę. Sam odbiór jest prosty - sprzedawcy podaje się kod PIN, po czym następuje wydanie przesyłki.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także