15.01.2014/09:58

Nagrody w badaniu konsumenckim Najlepszy Produkt 2014 przyznane!

We wtorek 14 stycznia 2014 r. w hotelu Westin w Warszawie ogłoszone zostały wyniki badania konsumenckiego „Najlepszy Produkt”, polskiej edycji organizowanego od 14 lat w Niemczech rankingu „Produkt des Jahres”.

Tytuł „Najlepszy Produkt” przyznano 144 nowościom w 48 kategoriach (żywność, chemia gospodarcza i kosmetyki). Wśród nagrodzonych znalazły się produkty zarówno polskich, jak i międzynarodowych marek. Badanie przeprowadził w listopadzie 2013 r. instytut badawczy GfK Polonia na zlecenie Wydawnictwa Gospodarczego, wydawcy wiodących pism branżowych „Wiadomości Handlowe” i „Wiadomości Kosmetyczne”. Celem badania było wyłonienie, na podstawie opinii konsumentów, najlepszych nowych produktów wprowadzonych na polski rynek w okresie od 1 września 2012 r. do 1 września 2013 r. W rankingu zostało uwzględnionych łącznie ponad 300 wyrobów zgłoszonych przez producentów. Badanie przeprowadzono metodą CAWI (Computer Assisted Web Interviewing) z wykorzystaniem GfK Access Panelu – wywiady realizowane metodą on-line za pośrednictwem internetu – na łącznej reprezentatywnej (dla populacji między 18. a 65. rokiem życia) próbie 1100 respondentów.

Zobacz listę laureatów

Więcej na stronie www.najlepszyprodukt.com.pl

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.