15.07.2020/12:06

Najemcy przedłużyli 9 umów najmu w centrach Newbridge

Marki obecne w centrach handlowych convenience należących do Newbridge przedłużają umowy najmu. Tylko czerwiec przyniósł 9 prolongat w 3 obiektach.

Firma podkreśla, że w trzech centrach należących do inwestora - Nowych Czyżynach w Krakowie, Nowych Bielawach w Toruniu i Nowej Górnej w Łodzi trwają właśnie rozmowy z najemcami. Część z nich została już z sfinalizowana. Ostatnie tygodnie przyniosły prolongaty umów m.in. z CCC, które na kolejne lata zostanie nie tylko w 3 centrach handlowych Newbridge, ale także w 3 retail parkach należących do tego inwestora. W sumie gigant obuwniczy wynajmować będzie blisko 3,5 tys. m kw.

Z końcem czerwca podpisane zostały kolejne umowy. W sumie opiewają one na ponad 490 m kw. I tak, przez kolejne lata we wszystkich centrach handlowych Newbridge dalej obecna będzie marka T-Mobile. Pula umów z teleoperatorem objęła blisko 200 m kw.

Podobny ruch wykonała sieć salonów prasowych Inmedio. Marka również zdecydowała się przedłużyć umowy najmu w Nowych Czyżynach, Nowych Bielawach i Nowej Górnej. W tym przypadku umowy dotyczą łącznej powierzchni ponad 100 m kw.

Ponadto przez kolejne 5 lat klienci Nowych Bielaw znajdą w ofercie centrum handlowego salon z bielizną Change Lingerie. Z kolei w Nowej Górnej nadal obecne będą: ING Bank Śląski oraz biuro podróży Travel & You.

- Rozmowy, które obecnie prowadzimy i finalizujemy przebiegają w bardzo dobrej atmosferze. Najemcy dostrzegają rozwój naszych centrów handlowych i zmiany, jakie wprowadziliśmy w nich w ostatnich 2 latach. Wpływ na decyzję o dalszym partnerstwie mają także obroty, jakie osiągają najemcy i rosnący z roku na rok footfall - mówi Joanna Bieniek, leasing manager w Newbridge.

Wpływ na finał rozmów mają także ostatnie tygodnie. Już w maju do centrów handlowych zarządzanych przez Newbridge wróciło do nich ponad 80 proc. klientów. Pod koniec czerwca footfall centrów należących do firmy sięgał nawet 95 proc., w stosunku do minionego roku. W poszczególne dni zaczęto także notować większy ruch niż w 2019 r.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.