16.01.2020/14:52

Najlepszy Produkt 2020 - Wybór Konsumentów - znamy zwycięzców rankingu!

176 produktów w 58 kategoriach zostało nagrodzonych w 9. edycji ogólnopolskiego badania konsumenckiego NAJLEPSZY PRODUKT 2020 – Wybór Konsumentów®. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 16 stycznia w hotelu Polonia Palace w Warszawie. Badanie przeprowadził renomowany instytut badawczy GfK Polonia na zlecenie Wydawnictwa Gospodarczego, dostawcy kompleksowych rozwiązań biznesowych w branży FMCG.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Binbin 24.01.2021

  Zgadzam się ze Spragnionym Studentem. Wino bardzo dobre, lekkie, z ładnym bukietem i barwą w kieliszku. Do tego atrakcyjna cena . Lepsze jak popularne Kadarki z tej samej półki cenowej.

 • Spragniony Student 23.01.2021

  Yosi widocznie Twoje kubki smakowe nie są przyzwyczajone dla tak wykwintnych i wysublimowanych smaków i aromatów! 1.5l za 12.99zl to bardzo trafny i godny stosunek jakości do ceny produktu najwyższej klasy! Mój język tańczy po każdym łyku Kadarity! U mnie w akademiku mamy kult tego zacnego trunku

 • Yosi 26.05.2020

  Kto przydziela te nagrody przez pomyłkę kupiłem kadarite solei - to zwykły jabol smakuje jak rozpuszczone landrynki w przemycanym spirytusie

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.