30.06.2022/10:30

Najpierw Orlen, a teraz Lotos wprowadza rabaty na paliwo na okres wakacji. Jak duże i dla kogo?

Lotos niebawem zostanie wchłonięty przez PKN Orlen, a na razie... podpatruje decyzje większego brata w zakresie polityki cenowej. Lotos właśnie ogłosił, że 1 lipca wystartuje z wakacyjną promocją rabatową skierowaną do nowych oraz dotychczasowych uczestników programu lojalnościowego Navigator. Klienci będą mogli liczyć na rabaty rzędu 30 groszy na litrze paliwa w lipcu i sierpniu.

Promocja będzie obowiązywała na wszystkich stacjach gdańskiego koncernu. Rabat dotyczy paliw typu standard oraz premium (z promocji wyłączono LPG). Akcja obejmuje maksymalnie 3 tankowania w miesiącu, nie więcej niż 50 l każde.

Jak zapowiada firma, koszt każdego kolejnego litra paliwa zatankowanego powyżej 50 l rozliczony zostanie według widocznej na pylonie stawki obowiązującej na stacji paliw, na której realizowana jest transakcja. Co więcej, promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi aktywnymi na stacjach paliw Lotosu, oprócz promocji o nazwie "Wakacyjna loteria Lotos".

– Podobnie jak nasza konkurencja zdecydowaliśmy się na wprowadzenie rabatów na tankowanie w okresie wakacyjnym, aby ułatwić klientom letnie podróże. Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić wszystkich na stacje Lotosu, gdzie oprócz zniżki nadal można spróbować szczęścia w naszej wakacyjnej loterii – podkreśla cytowany w komunikacie Wojciech Weiss, prezes zarządu spółki Lotos Paliwa.

Aby otrzymać rabat 30 gr/ l paliwa klient musi spełnić jeden warunek, tj. być aktywnym uczestnikiem programu Navigator, czyli mieć zarejestrowaną tradycyjną lub wirtualną karte Navigator na stronie lotosnavigator.pl lub w aplikacji Navigator oraz zaakceptowany aktualny regulamin programu. Wówczas na swoim koncie w aplikacji Navigator lub na stronie lotosnavigator.pl w każdym miesiącu obowiązywania promocji udostępnione zostaną mu trzy kupony rabatowe, które będą ważne do końca miesiąca.

Aby skorzystać z promocji klient przy transakcji powinien przedstawić kasjerowi aktywną kartę Navigator (nośnik fizyczny lub kartę online) oraz kupon elektroniczny, który wyświetla się po zalogowaniu się do konta w aplikacji Navigator lub na stronie internetowej.

Z promocji wyłączone są transakcje realizowane z użyciem kart Lotos Biznes i innych kart flotowych akceptowanych na stacjach Lotosu. Promocją nie są objęte paliwa zatankowane do pojemników innych niż bak pojazdu. Za paliwo zrabatowane w promocji nie będą naliczane punkty Navigator.

Lotos zapowiada, że w ciągu najbliższych dni, na analogicznych zasadach, wprowadzony zostanie rabat dla użytkowników Karty Dużej Rodziny w wysokości 40 gr/l.

Czy widząc działania polskich firm paliwowych, ich konkurenci tacy jak BP czy Shell zdecydują się odpowiedzieć własnymi rabatami na paliwa? Przekonamy się o tym już niebawem.

 

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Konstantynopolitańczykiewiczówna 05.07.2022

    Super! Ciekawe czemu BP daje ten sam rabat na wszystkie paliwa łącznie z gazem ? Może nie umieją liczyć ?

  • Nickt 30.06.2022

    Spoko. Odbiją to sobie po wakacjach z nawiązką. Niech zgadnę, 10zł za litr przed świętami? Ja już się przekonałem do czego prowadzi rozdawnictwo i rzekome prezenty od państwa. Takiego syfu i drożyzny nie było w kraju od czasów komuny.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także