07.07.2020/12:40

Nano-Żabka i nie tylko. AiFi uruchomi 330 sklepów autonomicznych do końca 2021 r.

Amerykańska firma AiFi ogłosiła, że do końca przyszłego roku ma w planach uruchomienie 330 sklepów autonomicznych w skali globalnej. Jednym z partnerów, z którym projekt będzie rozwijany, jest Żabka, której pracownicy od kilku miesięcy testują już pierwszy nanosklep działający w Poznaniu.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • alex 10.09.2021

  @Automat: To pracuj w sklepie 24/7, w tym we wszystkie niedziele i święta. Ludzie funkcjonują o różnych porach, np. wracają z podróży lub po nocnej zmianie i też chcą sobie kupić coś do jedzenia.

 • Automat 16.07.2020

  Wiadomo o co chodzi. Redukcja zatrudnienia i kosztów. Jeszcze trochę i klient będzie musiał sam sobie wyprodukować towar. Teraz kasy automatyczne i za chwilę w ogóle będziemy gadać z automatami.
  Może dzięki temu sieci handlowe poupadają. Bo po co komu sieć skoro i tak kupuje w automacie. Producenci mogliby swoje automaty wystawić. Wystarczy się zgrupować w ramach różnych branż. Sieci handlowe mają sens tylko wtedy gdy w jednym miejscu jest wiele produktów.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.