18.03.2020/21:31

Napollo z pakietem pomocowym dla najemców swoich galerii handlowych

Napollo, właściciel i zarządcach galerii oraz parków handlowych typu convenience (N-Park), zaproponował swoim najemcom, których lokale pozostają zamknięte od 14 marca tego roku, rozwiązanie polegające na obniżce czynszu za marzec oraz 14-dniowych wakacjach czynszowych w kwietniu. Rozwiązanie jest doraźnie i przygotowane zgodnie z dzisiejszym stanem wiedzy o sytuacji.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • Najemca 20.03.2020

  O jak wspaniałomyślnie...Tylko , że te 10% nie pokrywa nawet wzrostu kursu euro, bo przecież według kursu euro naliczane są czynsze...
  Coś mi się wydaje , że Pan Prezes będzie ostatni gasił światło na opuszczonych przez najemców galeriach...

 • oby 19.03.2020

  Do mal obiekty działają i to nie zarządca zabronił handlu a Minister Zdrowia w Rozporządzeniu więc jeśli już jakieś roszczenia jak piszesz to do Rządu a nie zarządcy bo to nie zarządca zakazał handlu.

 • mal 19.03.2020

  Co to znaczy, że pomoc została wspaniałomyślnie udzielona, mimo że "zaistniała sytuacja nie stanowi okoliczności, które stwarzałyby podstawy do niewykonywania przez najemców swoich zobowiązań."? Czy odgórny całkowity zakaz prowadzenia handlu przez najemców nie jest taką okolicznością? Przecież to zarządca obiektu nie stwarza najemcom możliwości prowadzenia handlu, to na jego obiekt został nałożony zakaz, może to najemcy powinni teraz wystąpić wobec właściciela galerii o koszt utraconych korzyści - to by było dopiero ciekawie, bo umowa najmu jakoś dział tylko w 1 stronę? Tylko płaćcie? A jak właściciel wywiązuje się z umożliwienia prowadzenia działalności handlowej swoim najemcom? hę? nikt nie rozważy scenariusza w drugą stronę? no na pewno nie właściciel galerii ;))

 • Aaa 19.03.2020

  Dziękujemy, dziękujemy dziękujemy- haha
  Za te zniżki zyskaliście dozgonną wdzięczność najemców.
  10 % bauhaha. Wstyd.
  Jako najemca już wiem kogo w przyszłości będę omijał. Żadnych interesów z wami

 • Kuba 19.03.2020

  O faktycznie 10%... Zaszaleli....

 • And 18.03.2020

  Prawidłowe podejście i przykład dla pozostałych. Upadek części najemców i tak kosztował by pewnie więcej niż strata miesięcznego wpływu. Biznes powinien się wspierać i pomagać sobie wzajemnie w obecnej sytuacji bo widać na wsparcie państwa nie można liczyć, biznes jest tylko dolną krową do finansowania wyborczej kiełbasy i obietnic. Odroczenie zusu na 3 miesiące i i jakieś miliardy wsparcia na papierze , kpina. Jak nie zarabiasz to ci pożyczymy, tylko potem oddaj.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.