27.09.2018/15:55

Nasz Detal Polski będzie rozwijał dwie sieci

Do Polskiej Sieci Handlowej Pokusa dołączyły, jako oddzielna sieć, sklepy Pokusa Premium, które funkcjonują na rynku od zeszłego roku. Operator zapowiada poszukiwanie nowych lokalizacji dla obu podmiotów.

PSH Pokusa wywodzi się z Małopolski i to tu znajduje się najwięcej spośród ponad 160 sklepów tego detalisty. Firma, której operatorem jest Nasz Detal Polski, powołany przez spółkę Bzomex, ma jednak także placówki w innych województwach, m.in. Śląskim czy Świętokrzyskim. Niedawno otwarte zostały dwa nowe sklepy w okolicach Oświęcimia.

Równolegle do sieci Pokusa rozwijana jest także sieć sklepów Pokusa Premium. – To sklepy o powierzchni minimum 150 mkw., wysokoobrotowe. Na dzień dzisiejszy mamy ich ok. 30. Funkcjonują od zeszłego roku. To placówki częściowo wydzielone z sieci Pokusa. Zamierzamy rozwijać obie sieci i poszukiwać dla nich nowych lokalizacji – mówi Krzysztof Trnka, dyrektor ds. rozwoju w firmie Nasz Polski Detal.

To jednak nie jedyne nowe ruchy obu małopolskich sieci. We wrześniu odbył się pierwsze targi dla franczyzobiorców. W grupie 67 wystawców znaleźli się najwięksi producenci obecni na polskim rynku FMCG, m.in. Grupa Żywiec, Carlsberg Polska, Mondelez, Colian, Unilever, The Lorenz Bahlsen Snack-World, Prymat, McCormick, Maspex, Hoop. Coca-Cola, PepsiCo, Żywiec Zdrój, FoodCare, Mokate, Bakalland, Mlekovita, Bakoma czy Henkel.”

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.