07.06.2021/11:13

Natura Cold Press rozszerza gamę produktów marki SŁOŃCE i rozpoczyna współpracę z kolejnymi sieciami handlowymi

Soki SŁOŃCE, czyli młodsza marka producenta napojów i diet sokowych Natura Cold Press, wprowadza na rynek nową linię produktów. WOW smoothie to autorskie podejście producenta do dobrze wszystkim znanego i popularnego na polskim rynku napoju.

Niezwykły smak i działanie udało się osiągnąć dzięki połączeniu tropikalnych owoców, m.in. mango, marakui czy banana, z najlepszymi składnikami pochodzącymi z Polski, jak truskawka i jabłko, oraz perfekcyjnie dobranymi superfoods, które uzupełniają te owocowo-warzywne koktajle o zdrowotne właściwości. WOW smoothie przygotowywane są na bazie soków COLD PRESS oraz utrwalane za pomocą przyjaznej witaminom metody HPP.

Jesteśmy pionierami na polskim rynku, jeśli chodzi o technologię HPP. 3 lata temu linia produktów SŁOŃCE rozpoczęła działalność od kilku smaków soków. Dziś są to nie tylko soki, ale także shoty witaminowe, lemoniady, napoje funkcjonalne i pełne superfoods smoothie - mówi Oskar Lis, właściciel Natura Cold Press. Sprzedajemy je we wszystkich wiodących sieciach handlowych, a także w kanałach ecommerce i HoReCa. Nasza wieloletnia strategia zakłada stałe umacnianie się na pozycji lidera w kategorii naturalnych napojów utrwalanych tą innowacyjną metodą - dodaje.

Na start, WOW smoothie to 3 kompozycje smakowe: Mango - Tango, Keen for Green? i Very Strawberry, każda o innej, przykuwającej wzrok barwie. Premiera nowej linii produktowej zbiega się w czasie z nawiązaniem współpracy przez Natura Cold Press z kolejną ważną siecią handlową. Po dużym sukcesie sprzedażowym w Lidl, tym razem produkty marki SŁOŃCE pojawiają się w stałej sprzedaży w sklepach sieci Auchan.

Ponadto napoje SŁOŃCE obecne są we wszystkich dużych sieciach handlowych: w hipermarketach Carrefour, sklepach Carrefour Express, Frisco.pl i SPAR. Można je także wygodnie zamówić online z ekspresową dostawą w całej Polsce na naturacoldpress.pl i naturacoldpress.pl/bazarek/.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Jacek 08.06.2021

    wspaniała wiadomość - pyszne soki

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także