11.12.2018/16:24

Navigator przejmuje w Polsce dystrybucję słodyczy firmy Pladis

Navigator Polska został wybrany wyłącznym dystrybutorem słodyczy firmy Pladis. Spółka Pladis została powołana przez potentata na rynku słodyczy firmę Yldiz Holding w celu połączenia wszystkich swoich najbardziej znanych marek, takich jak: Ülker, McVitie’s i Godiva. Na polskim rynku produkty koncernu będzie dystrybuować firma Navigator Polska.

- Od grudnia br. jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Ulker na Polskę, a od nowgo roku również wszystkich pozostałych – mówi Marcin Pilaciński, właściciel Navigator Polska

I dodaje: - Pladis jest trzecim największym producentem ciastek na świecie po Mondelez i Kelloggs, a przed Nestle i Pepsico. Już teraz notujemy ogromne zainteresowanie słodyczami O’lala, Alpella oraz Biskrem.

Aktualnie skonsolidowany obrót grupy Pladis wynosi 5,2 mld dol.

Firma Navigator powstała w 2011 roku. Od ponad siedmiu lat umacnia pozycję na rynku FMCG. Firma obsługuje hurtownie, podhurty, sklepy, ściśle współpracuje z sieciami handlowymi oraz cash&carry. Firma ma własny tabor samochodów ciężarowych oraz wykwalifikowaną kadrę handlowców. Magazyny i biura firmy znajdują się w Warszawie jednak Navigator korzysta również z parków logistycznych na terenie całej Polski.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.