19.12.2020/10:00

Netto Polska otwiera pięć nowych dyskontów. Operator coraz bliżej granicy 400 sklepów

W tym tygodniu sieć Netto uruchomiła pięć sklepów w Polsce. We wtorek otwarta została placówka we Władysławowie, a w czwartek ruszyły sklepy w Ełku, Poznaniu, Mrągowie oraz Mościskach k. Warszawy.

- Mijający rok był dla nas bardzo wymagający, jednak pomimo wielu wyzwań, konsekwentnie realizowaliśmy nasze założenia strategiczne. Ich zwieńczeniem są jednoczesne otwarcia kilku naszych sklepów – komentuje Janusz Stroka, prezes Netto Polska.

Wszystkie nowo otwierane sklepy duńskiego dyskontera są zgodne z flagowym konceptem sieci o nazwie Netto 3.0. Już ponad 150 sklepów Netto funkcjonuje - w mniejszym lub większym stopniu - zgodnie z tym modelem. Jego wyróżnikami są m.in. skandynawski design i bogata (jak na format dyskontowy) oferta zakupowa. Asortyment obejmuje m.in. świeże warzywa i owoce, a także produkty bezglutenowe, bezlaktozowe i bezcukrowe oraz artykuły z certyfikatem BIO i eko, dostępne w ramach „Półki zdrowia”.

W sklepach znajduje się także strefa To Go z gotowymi przekąskami. Ofertę pieczywa wzbogacają wypieki prosto z pieca. Ponadto na terenie wybranych placówek znajdują się punkty z artykułami od lokalnych producentów. Na klientów nowego Netto w Ełku czeka stoisko mięsne Warmia, zaś w Mrągowie – stoisko mięsne JBB. Z kolei własną ofertę piekarniczo-cukierniczą w obu sklepach przedstawi na swoim stoisku firma Szabelski. W Mościskach swój punkt sprzedaży mięs otworzyła firma Wierzejki, a piekarnię – Oskroba.

Najnowsze sklepy Netto w Polsce zlokalizowane są: przy ul. Starowiejskiej 33 we Władysławowie, przy ul. Płk. Witolda Pileckiego 2 w Ełku, przy ul. Towarowej 2 w Mrągowie, przy ul. Gąsiorowskich 4/S1 w Poznaniu, jak również przy ul. 3 Maja 100 w Mościskach. Klienci, którzy do 20 grudnia w jednej z tych placówek zrobią zakupy za minimum 100 zł, otrzymają od sieci handlowej choinkę w gratisie.

Sieć Netto ma już niemal 400 sklepów w Polsce. Przypomnijmy, że właściciel dyskontera, duńska Salling Group, przejmie także biznes Tesco w Polsce, na który składa się ok. 300 sklepów i dwa centra dystrybucyjne.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • klient 19.12.2020

    Kiedy kasy samoobsługowe? Kiedy torby papierowe i bawełniane przy kasach? Kiedy?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także