10.10.2016/11:31

Nie będzie podatku handlowego? Rząd rozważa wycofanie się z daniny

"W tej chwili nie zapadła jeszcze decyzja, czy zaproponujemy nowy wariant (podatku handlowego)" - przyznał w wywiadzie udzielonym Polskiej Agencji Prasowej minister Henryk Kowalczyk, przewodniczący Stałego Komitetu Rady Ministrów. Z jego wypowiedzi wynika, że Rada Ministrów po raz pierwszy na poważnie rozważa możliwość wycofania się z obietnicy składanej przez PiS podczas kampanii wyborczej.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • AntyAntyAnty Bezprawiu i Niesprawiedliwości 11.10.2016

  Denerwuje mnie to, że pisowcy zaczęli używać określenia danina. Daninę to płacił chłop pańszczyźniany panu i plebanowi. Ale w Polsce też mamy pana pisowskiego z lepszego sortu, plebana i gorszy sort , który ma płacić PISowi daniny.

 • AntyPiS 10.10.2016

  Wystarczyło mnie posluchać rok temu. Wtedy w ministerstwie nie musiałyby powstać pierdyliardy dokumentów, można by zwolnić trochę niepotrzebnych urzędników, a i nie byłoby kompromitacji przed Unią Europejską. A tak to macie to, co macie

 • Enrique 10.10.2016

  Po roku ktoś wreszcie poszedł po rozum do głowy. Tylko dlaczego tak późno? Trzeba było tyle zamieszania robić? Nieudolność PiSu nie zna granic

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.