31.01.2020/21:43

Nie będzie rosyjskich dyskontów w Polsce. Sieć Mere rezygnuje z ekspansji na naszym rynku

Rosyjska sieć hard dyskontów Mere od trzech latach zapowiadała wejście na polski rynek. Pierwsze sklepy miały powstać jeszcze w lipcu ubiegłego roku w Częstochowie – o czym portal wiadomoscihandlowe.pl pisał jako pierwszy. Teraz – jak donosi „Rzeczpospolita” wszystko wskazuje jednak na to, że popularna w Rosji sieć ostatecznie zrezygnowała ze swoich planów co do Polski.

Pod koniec października media informowały o tym, że wciąż nie wiadomo, czy plany Mere się ziszczą i rosyjska sieć nie wejdzie na polski rynek. Od tego czasu sytuacja nie zmieniła się. Teraz, jak podaje "Rzeczpospolita", przestała działać strona internetowa Mere w języku polskim - mere.ws/pl. Dziennikarze „Rz” bezowocnie próbowali dowiedzieć się czegoś więcej co do planów przedsiębiorstwa Torgservis, które miało być odpowiedzialne za sklepy Mere.

W ubiegłym roku firma pod szyldem Svetofor, posiadała ponad 800 sklepów, w Rosji, Kazachstanie, Białorusi oraz Chinach.

KLIKNIJ TUTAJ I PRZECZYTAJ ZNACZNIE WIĘCEJ NA TEMAT SIECI ROSYJSKICH DYSKONTÓW MERE

Źródło: Rzeczpospolita/gazeta.pl

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Redaktor wiadomoscihandlowe.pl 10.02.2020

    ~Dostawca,
    gdyby mógł/mogła Pan/i opowiedzieć więcej, czy to oznacza, że sklepy Mere wystartują, czy są znane jakieś terminy? Zostawię tu kontakt bezpośredni: irina.nowochatko@wiadomoscihandlowe.pl

  • Dostawca 10.02.2020

    Dziwne sprawy tu opisujecie, moja firma dopina z Mere kontrakt w PL na 2020 r.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.