28.09.2020/08:48

Nie ma szans na poluzowanie zakazu handlu w niedziele

Nie będzie złagodzenia zakazu handlu w niedziele - donosi "Dziennik Gazeta Prawna". Obóz Prawa i Sprawiedliwości nie poprze zmian przepisów postulowanych przez organizacje pracodawców.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Zarobiony 29.09.2020

  Jeśli mają być niedzielę handlowe to niech wszystkie działalności będą otwarte a nie tylko sklepy.Pracownicy sklepów chcą mieć niedziele wolne,tak jak panie w biurach.

 • Jersey 29.09.2020

  PIS sobie poradzi z zakazem handlu tak jak kiedyś PZPR potrafił się wyżywić. Ludzie z aparatu Pisu zarabiają tyle kasy i mają tyle czasu do wykorzystania w spólkach skarbu Państwa, że spokojnie mogą kupować w tygodniu. Ciężko pracujacy gorszy sort nie ma czasu na zakupy w tygodniu.

 • Gość 29.09.2020

  ja chętnie poprę powrót do niedziel handlowych
  nie dlatego, że tak chcę spędzać czas
  ale dlatego, że w przeciwnym razie większość placówek handlowych nie będących spożywczymi upadnie
  zauważyłam w sowim przypadku taka prawidłowość, że w soboty dokonuję zakupów spożywczych głównie, na buty / odzież / coś do domu nie starcza mi już czasu więc rezygnuję z tych zakupów i odkładam na później. często kończy się to brakiem zakupu lub "odejściem" w kanał internetowy.

 • Gość 28.09.2020

  Myślałem, że się nie da ale da się żyć bez handlu w niedzielę. Poprostu inaczej spędzam czas i częściej kupuję przez internet

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także