23.10.2018/07:00

Nie pozwól, by Twojej Firmy zabrakło w encyklopedii handlu w Polsce! Powstaje "Przewodnik po handlu 2019"

Już wkrótce ukaże się "Przewodnik po handlu 2019" - najnowsza edycja encyklopedii handlu w Polsce, przygotowywanej przez dziennikarzy "Wiadomości Handlowych" i "Wiadomości Kosmetycznych". Twojej firmy nie może zabraknąć w tej najpełniejszej bazie polskich firm handlowych. Zamieszczenie podstawowych danych jest bezpłatne!

Poprzednia edycja "Przewodnika", opracowana w 2017 r., zawierała najważniejsze informacje o ponad 1,6 tys. graczach z polskiego rynku handlowego. Kontakty do osób zarządzających, dane finansowe, informacje o liczbie sklepów czy średniej wartości koszyka zakupowego - to wszystko, a także o wiele, wiele więcej można było znaleźć w "Przewodniku".
 
Zestawienie z minionego roku prezentowało m.in. 150 sieci sklepów spożywczych, 28 e-sklepów spożywczych, 25 sieci drogeryjnych, 77 sieci aptecznych, ale także liczne sieci sklepów specjalistycznych (mięsnych, piekarniczych, czy monopolowych), sklepów na stacjach paliw i hurtowni FMCG.
 
Nadchodząca edycja "Przewodnika po handlu" zawierać będzie nie tylko zaktualizowane dane na temat poszczególnych sieci handlowych i hurtowni, ale również bardzo rozbudowaną część analityczną. Przyjrzymy się dokładnie trendom rynkowym, przeanalizujemy perspektywy dla poszczególnych formatów sklepów, a także pokusimy się o prognozy, w którym kierunku zmierzać będzie w najbliższych latach handel w Polsce.
 
Państwa firmy nie może zabraknąć w najpełniejszym kompendium wiedzy o polskich firmach z sektora handlu detalicznego i hurtowego FMCG. Prosimy o wypełnienie prostego formularza aktualnymi informacjami na temat Państwa sieci handlowej, e-sklepu czy hurtowni. Uzupełnienie danych nie zajmie dłużej niż kilka chwil.
 
Razem stwórzmy prawdziwą biblię handlu w Polsce!
 
>> Kliknij i wypełnij formularz - sprawdź, jakie to proste! <<