06.04.2020/09:08

Nie przegap Przewodnika po handlu w Polsce 2020!

Najbardziej kompletna encyklopedia polskiego handlu jest już dostępna. Najnowsza, licząca niemal 500 stron edycja "Przewodnika po handlu w Polsce" szczegółowo opisuje jeden z najważniejszych sektorów naszej gospodarki oraz działające w tym segmencie rynku podmioty. To publikacja, której nie można przegapić.

W najnowszej edycji "Przewodnika" znajdziecie solidną porcję informacji o blisko 370 sieciach handlowych prowadzących placówki w 34 formatach detalicznych, 145 e-sklepach spożywczych i kosmetycznych, 280 spółdzielniach prowadzących placówki handlowe, ponad 30 sieciach stacji paliw, przy których funkcjonują sklepy, a także spis 30 największych sieci aptek, 32 sieci drogeryjnych, blisko 750 hurtowni ogólnospożywczych oraz 65 dystrybutorów i hurtowni kosmetycznych. Ogółem "Przewodnik" zawiera dane 1440 firm z sektora handlu, działających w 34 formatach detalicznych i hurtowych.

>> Kliknij i zobacz wersję demo "Przewodnika po handlu w Polsce 2020" <<

Wszystko to opatrzone wnikliwymi analizami, komentarzami ekspertów i prognozami przygotowanymi przez naszych dziennikarzy, co jeszcze bardziej podnosi wartość "Przewodnika". Ta część opracowania została podzielona na sześć bloków tematycznych (handel detaliczny, otoczenie prawne, rynek pracy, konsument, e-commerce i nowe technologie). Są to jednocześnie obszary odciskające największe piętno na całym handlu i wpływające na kierunki rozwoju rynku.

By dać możliwie pełny obraz sektora, powołujemy się na dane kilkunastu firm analitycznych. Choć pojawiają się pewne różnice w szacunkach dotyczących sytuacji branży (wynikają z odmiennych metodologii badań), to zdecydowaliśmy się zaprezentować wszystkie dane, do których dotarliśmy. W ten sposób powstało unikalne opracowanie – wieloaspektowa wizja rozwoju handlu w Polsce do 2030 roku.

Przewodnik to lektura obowiązkowa dla wszystkich menadżerów związanych z szeroko rozumianym handlem FMCG i kosmetyczno-chemicznym oraz dla dyrektorów handlowych czy pracowników działów marketingu firm producenckich i dystrybucyjnych.

Życzymy owocnej lektury!

>> Kliknij i uzyskaj dostęp do "Przewodnika po handlu w Polsce 2020" <<

 
 
 
 
 
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.