20.01.2022/17:02

Ceny zdetronizowały zdrowie. Jak kupują konsumenci w dobie szalejącej inflacji?

Polacy będą rezygnować z wyjść do restauracji, z zakupu kawy w kawiarni, zaczną częściej gotować posiłki w domu i robić zakupy na zapas. To może jeszcze bardziej podkręcić wzrost cen na niektóre kategorie produktów. Inflacja może też dać dodatkowy impuls do rozwoju sieci hard dyskontów i internetowych sklepów z żywnością – mówią Agata Koper-Hamori i Katarzyna Józefiak z firmy analitycznej NielsenIQ, analizując zachowania konsumentów w czasie galopującej inflacji.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
 • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
 • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
 • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
 • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • Detox 21.01.2022

  Sznurki powodujące dewastację i ruinę Polski są pociągane z biura pisu na Nowogrodzkiej.

 • nn 21.01.2022

  to nie dzieje się samoistnie, wszystkie te zmiany są efektem sterowania i pociągania za odpowiednie "sznurki" przez magiczną, niewidzialną rękę, zlokalizowaną za wielką wodą...te zmiany są zaplanowane i mają osiągnąć bardzo konkretne cele

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także