02.12.2019/09:32

Niemal 800 tys. odsłon portalu wiadomoscihandlowe.pl w listopadzie. Dziękujemy!

Portal wiadomoscihandlowe.pl odwiedzony został w listopadzie przez rekordową liczbę użytkowników. We wskazanym miesiącu nasze artykuły czytane były przez ponad 237 tys. osób, które wygenerowały łącznie ponad 780 tys. odsłon, co także jest nowym rekordem portalu.

Poprzedni rekord liczby odsłon, pochodzący ze stycznia, poprawiony został o 95 tys. Z kolei liczba użytkowników była w listopadzie wyższa o 4 tys. w porównaniu z wcześniejszym najlepszym, miesięcznym wynikiem.

Portal wiadomoscihandlowe.pl wygenerował w listopadzie o 46 proc. więcej odsłon i odwiedzony został przez o 39 proc. użytkowników, niż w analogicznym miesiącu roku poprzedniego.

Ponad 780 tys. odsłon oraz 237 tys. użytkowników w listopadzie 2019 r. to więcej, niż całkowite wyniki portalu wiadomoscihandlowe.pl w obu tych kategoriach w pełnym 2015 r.

Najchętniej czytanymi tekstami na portalu wiadomoscihandlowe.pl w minionym miesiącu były artykuły "Tesco żegna się z Polską. Wśród chętnych na zakup sklepów fundusze i sieci", "Koniec kolejek do paczkomatów. InPost wdraża strategię Go Mobile", a także wywiad z Robem Philipsonem, członkiem zarządu Spar Group. Czytelników przyciągnęły na portal także galerie zdjęć najnowocześniejszej Biedronki w Polsce oraz "okrojonego" hipermarketu Tesco.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.