07.02.2019/09:00

Niemal ćwierć miliona Czytelników wiadomoscihandlowe.pl w styczniu. Dziękujemy!

Portal wiadomoscihandlowe.pl odnotował w styczniu rekordową oglądalność. Witrynę odwiedziło w tym czasie ponad 233 tys. osób, a liczba odsłon wyniosła blisko 690 tys.

Styczniowe wyniki portalu wiadomoscihandlowe.pl były o 45-60 proc. wyższe niż w tym samym miesiącu przed rokiem, kiedy to portal wygenerował 472 tys. osłon i miał niecałe 145 tys. użytkowników.

W porównaniu ze styczniem 2017 r., liczba użytkowników wzrosła jeszcze bardziej, bo o ponad 260 proc., a liczba odsłon - o blisko 190 proc. Przed dwoma laty w styczniu wiadomoscihandlowe.pl miały niecałe 65 tys. użytkowników i prawie 240 tys. odsłon.

- Dziękujemy Czytelnikom za zaufanie. W dobie postępującej tabloidyzacji mediów i wszechobecnych fake-newsów, rzetelna, sprawdzona, pogłębiona informacja z pierwszej ręki jest wysoko deficytowym produktem. Cieszę się, że możemy dostarczać naszym Czytelnikom – menadżerom z sektora FMCG – takie ekskluzywne, fachowe treści. W imieniu własnym i całej redakcji chciałbym zapewnić całą branżową społeczność skupioną wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl, że nie jest to nasze ostatnie słowo i nadal będziemy robić wszystko, żeby być jeszcze bliżej najważniejszych tematów, którymi żyje handel - komentuje Grzegorz Szafraniec, redaktor naczelny "Wiadomości Handlowych".

Najchętniej czytanymi tekstami na portalu wiadomoscihandlowe.pl w styczniu 2019 r. były artykuły o planowanych zamknięciach sklepów Tesco w Polsce, nowej odsłonie kampanii wizerunkowej Lidla oraz krytyce Żabki przez internautów, będącej konsekwencją współpracy właściciela sieci (fundusz CVC) z uczelnią ojca Tadeusza Rydzyka.

Ponad 10 tys. odsłon wygenerowały także teksty dotyczące nowej premii dla kierowników sklepów Biedronka i o ukrywanym przez sejmowe służby dokumencie zawierającym ocenę skutków zakazu handlu w niedziele, opracowaną przez ekspertów Biura Analiz Sejmowych.

W całym 2018 r. portal wiadomoscihandlowe.pl odwiedzony został przez 1,92 mln internautów i zanotował 5,96 mln odsłon.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • GSz 08.02.2019

    Paweł, dziękujemy i pozdrawiamy! REDAKCJA

  • Pawel Kapuściński 08.02.2019

    Super!!!

  • kaakaadoo 07.02.2019

    Gratulacje!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.