28.10.2016/15:27

Niepewna przyszłość aptek sieciowych w Polsce

96 procent aptek w Polsce należy do polskich przedsiębiorców, głównie małych i średnich. To w nich, oraz w pacjentów, najbardziej uderzą ewentualne zmiany, zaprezentowane na posiedzeniu parlamentarnego zespołu ds. regulacji rynku farmaceutycznego.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • obywatel 30.01.2018

    szkoda że wszyscy aptekarze tak wspaniale nie rozwijali biznesu aptecznego..... ciekawe co im zabrakło? Byli nieudacznikami czy raczej traktowali aptekę jak punkt medyczny a nie biznes. Dzisiaj Nowoczesna APTEKA to target suplementów im więcej tym lepiej. i to się nazywa biznes a nie przyjazna apteka do tego darmowa reklama w Polsacie i kółko się kręci.

  • Leopold 01.11.2016

    Proponuję powołać zespół dobrych psychiatrów do oceny stanu aparatczyków pisowskich.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.