26.07.2020/18:41

Nowa aplikacja mobilna Amic Energy porówna ceny paliw z oferowanymi przez konkurencję

Sieć stacji paliw Amic wypuściła na rynek aplikację mobilną Amic Energy PL, dedykowaną dla klientów.

Dzięki aplikacji klienci mogą m.in. zlokalizować najbliższą stację sieci. Lokalizator jest powiązany z funkcjonalną porównywarką aktualnych cen paliw na danej stacji w zestawieniu ze średnią ceną konkurencji w okolicy. Dodatkowo zawiera kompleksową informację o dostępnych na stacji usługach i udogodnieniach wraz z danymi kontaktowymi.

Aplikacja Amic Energy PL będzie sukcesywnie rozwijana. W najbliższym czasie planowane jest uruchomienie możliwości zbierania punktów na darmową kawę, dodanie karty Driver Club do Apple Wallet, stworzenie widgeta w Androidzie, włączenie modułu flotowego oraz kilka innych rozwiązań.

Aplikacja już teraz daje możliwość pełnego korzystania z oferty programu lojalnościowego Driver Club. Zalogowani uczestnicy programu mają w aplikacji pełny dostęp do swojego konta: wszelkich akcji promocyjnych, aktualnych rabatów, informacji o saldzie zebranych punktów i dostępnych nagrodach.

Klientom, którzy dopiero chcą przystąpić do Driver Club, aplikacja Amic Energy PL umożliwia założenie konta w programie, a także wygenerowanie wirtualnej karty i późniejszą jej rejestrację.

Aplikację można już pobrać z Google Play i AppStore.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także