30.08.2018/08:10

Nowa Biedronka 2.0 w Poznaniu już otwarta

W czwartek, 30 sierpnia otwarty został nowy sklep Biedronki przy ul. Poszwińskiego w Poznaniu. Dyskonter podkreśla, że placówka odpowiada najnowszym standardom sieci i jest stworzona w koncepcie Biedronka 2.0.

Sala sprzedaży nowego sklepu wynosi 998 m2, w placówce jest sześć kas. Sklep oferuje klientom przestronny parking, na którym przewidziano ponad 50 miejsc postojowych, w tym dla osób niepełnosprawnych, a także ok. 30 stanowisk na rowery. Obiekt składa się ze stref sprzedażowej i magazynowej, zlokalizowanych na parterze oraz z części socjalnej na piętrze.

– Koncept ten opiera się na nowym, zoptymalizowanym ustawieniu produktów, bardziej przystępnym dla klientów. Zgodnie z nim wydzielone są strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami. Oznaczone są także moduły z artykułami promocyjnymi. W nowym sklepie Biedronka znajdzie się wszystko, czego oczekują konsumenci od nowoczesnej i przyjaznej sieci handlowej – mówi Dawid Śrama, odpowiedzialny za sklep Biedronka w Poznaniu.

Jak podkreślają w komunikacie przedstawiciele Biedronki, placówka została zaprojektowana według nowoczesnych standardów, zastosowano w niej innowacyjne i ekologiczne rozwiązania, które podnoszą atrakcyjność sklepu oraz wpływają na komfort zakupów, a jednocześnie przyczyniają się do poszanowania środowiska. W sklepie zastosowano m.in. oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze, jako czynnik chłodzący wykorzystujące modny ostatnio dwutlenek węgla, a w przypadku chłodziarek, zamrażarek i komór mroźniczych gaz propan.

Nowy sklep Biedronki będzie czynny od poniedziałku do czwartku od godz.7 do 21, w piątki i soboty od 7 do 22, natomiast w niedziele handlowe od 9 do 20.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.