19.05.2017/08:57

Nowa odsłona Akademii Inspiracji Makro

Ruszyła nowa edycja Akademii Inspiracji Makro. Podczas dwudniowej inauguracji nowej edycji programu, która miała miejsce 11 i 12 maja w budynku sieci przy Al. Jerozolimskich w Warszawie, odbywały się spotkania z ekspertami z różnych dziedzin, poszukiwania inspiracji w kulinarnym laboratorium oraz prezentacje nowości produktowych i biznesowych.

Sieć hurtowni Makro Cash&Carry Polska zaprezentowała odświeżoną Akademię Inspiracji. To miejsce, łączące specjalistów z branży gastronomicznej, przeszło transformację wizerunkową. Podczas uroczystego dwudniowego re-otwarcia 11 i 12 maja, klienci, dziennikarze i pracownicy Makro mieli okazję zobaczyć budynek przy Al. Jerozolimskich 184 w Warszawie w odnowionej odsłonie.

W programie dwudniowej imprezy były eksperymenty w kuchennym laboratorium oraz spotkania z ekspertami w specjalnych strefach smakowych: z inspiracjami czekoladowymi, winnymi, piwnymi, koktajlowymi i kawowymi oraz z nowalijkami produktowymi i biznesowymi.

Akademia Inspiracji oferuje merytoryczne i praktyczne wsparcie dla partnerów biznesowych i klientów MAKRO. To miejsce, w którym eksperci doświadczeni w różnych dziedzinach nie tylko przekazują wiedzę niezbędną do codziennego prowadzenia biznesu, ale też rozbudzają pasję. W ofercie Akademii Inspiracji znajdują się m.in. warsztaty live cooking oraz szkolenia baristyczne, sommelierskie, kelnerskie czy kulinarne. Natomiast z myślą o pracownikach i kierownikach Makro funkcjonuje Akademia Aktywnej Sprzedaży.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.