28.07.2016/09:07

Nowa placówka sieci drogerii Natura w Jarosławiu

W sobotę, 30 lipca, zostanie otwarta pierwsza placówka drogerii Natura w Jarosławiu. Punkt prowadzony w systemie agencyjnym, o powierzchni 166 mkw., będzie mieścił się przy ul. 3-go maja.

Obiekt w Jarosławiu dołączy do sieci liczącej 243 drogerie własne, 24 prowadzone w systemie agencyjnym (nad którego rozwojem spółka się skupia) oraz 10 placówek, które działają przy aptekach Dbam o Zdrowie.

- Inicjujemy otwieranie kolejnych placówek Natury, tak aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy doceniają rodzime marki i różnorodny asortyment. Pragniemy, aby nasze produkty były dostępne dla jak najszerszej grupy konsumentów. Jednocześnie wspieramy rodzimy biznes, dlatego współpracujemy z polskimi inwestorami i producentami – mówi Albert Kot, krajowy menadżer ds. rozwoju sieci franczyzowej i agencyjnej sieci Natura.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.