14.07.2020/13:17

Nowa usługa dla osób niewidomych i niedowidzących w Posnanii

Centru Handlowe Posnania wprowadzi udogodnienie, umożliwiające osobom niewidomym i niedowidzącym samodzielne i komfortowe zakupy. Aplikacja mobilna The Compass to połączenie nowoczesnej technologii i troski o potrzeby klientów z niepełnosprawnościami.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Niewidomy Technofan 29.07.2020

    Mam wrażenie, że określenia typu "pierwsze w Świecie" są nieco na wyrost. Już wiele było prób prowadzenia niewidomych poprzez przestrzenie publiczne za pomocą komunikatów płynących z telefonu (aplikacji mobilnej). Nie jest znana mi żadna, w której został osiągnięty sukces. Przykładowo, projekt "Wirtualna Warszawa", który pochłonął wiele czasu i pieniędzy, opierał się na podobnej zasadzie i... padł. Zachęcam do zainteresowania się sprawą :)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.