23.08.2016/16:57

Nowe magazyny Laboratorium Kosmetycznego Joanna

Firma Segro, zarządca i deweloper nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych, uruchomiła magazyn dla Laboratorium Kosmetycznego Joanna.

W budynku o powierzchni prawie 7000 mkw. są przechowywane surowce potrzebne do produkcji kosmetyków oraz gotowe wyroby. Dotychczasowe magazyny firmy okazały się niewystarczające. Budynek magazynowy zlokalizowany jest na terenie Segro Business Park Warsaw w Ożarowie, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2. – Ponieważ produkty z nowego magazynu dystrybuujemy na terenie całej Polski, a także do naszych zagranicznych partnerów, zależało nam przede wszystkim na odpowiedniej lokalizacji – tłumaczy Piotr Sosiński, dyrektor ds. logistyki i przepływu informacji Laboratorium Kosmetycznego Joanna.

W projekcie budynku uwzględniono zróżnicowane wymogi związane z wieloma rodzajami przechowywanych opakowań produktów: zaczynając od małych i delikatnych, o wielkości i wadze pudełka  zapałek, poprzez największe wyroby gotowe – 5-litrowe kanistry z produktami do salonów fryzjerskich, na paleto-pojemnikach o pojemności 1000 litrów kończąc.

Obiekt jest wyposażony w system zarządzający przepływem towarów uwzględniający skanery kodów kreskowych. W magazynie wykorzystywane są wózki wyposażone w lasery, dzięki którym każdy operator może bezkolizyjnie zdejmować i wstawiać palety na regały. W ofercie Laboratorium Kosmetycznego Joanna znajduje się obecnie ponad 500 produktów do pielęgnacji włosów i ciała. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.