13.02.2017/09:26

Nowe otwarcia w galerii Cuprum Arena

Marzec przyniesie wiele zmian i nowych początków w lubińskim centrum handlowym Cuprum Arena. Na terenie galerii uruchomiony zostanie m.in. sklep Bacówka, z asortymentem spożywczym, oferujący tradycyjne wędliny i artykuły regionalne. Rośnie liczba usługodawców i sklepów odzieżowych.

Sieć sklepów Bacówka stale się rozwija. Podstawą działalności polskiej firmy jest produkcja wędlin klasy premium oraz wyrobów garmażeryjnych, bezglutenowych i pozbawionych konserwantów. Wszystkie produkty przygotowywane są według starych, sprawdzonych receptur. W połowie marca, odwiedzający galerię Cuprum Arena, będą mieli okazję zapoznać się z tradycyjnym, spożywczym asortymentem Bacówki, a także skosztować swojskich rarytasów.


Cuprum Arena to wielofunkcyjne centrum handlowo-rozrywkowe, kulturalne i biurowe rozmieszczone na ponad 34 000 mkw powierzchni handlowej, posiadające w swojej ofercie ponad 130 sklepów i punktów usługowych wszystkich branż. Cuprum Arena oferuje także pełną gamę usług, m.in. pralnię, multipleks, klub fitness i centrum biurowe.

Galeria wykończona jest z najwyższej jakości materiałów, tj.: granit, szkło, stal, drewno, płyty z aluminium w kolorze miedzi. Unikalna bryła i rozmieszczenie architektoniczne symbolizuje znaczenie tego surowca dla regionu Zagłębia Miedziowego i rozwoju nowoczesnego przemysłu. Unikalny kształt i wykończenie wyróżniają obiekt na międzynarodowym rynku centrów handlowych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.