14.05.2013/10:36

Nowe sklepy w CH Auchan Łomianki

Kolejne sklepy uruchomiono w Centrum Handlowym Auchan Łomianki, które działa przy ul. Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach. Wśród nich m.in. H&M, Reserved, C&A oraz Smyk.

Obecnie na powierzchni 30 000 mkw. znajduje się blisko 100 sklepów znanych marek. Operatorem spożywczym jest hipermarket Auchan. Galeria jest wyposażona w wiele nowoczesnych udogodnień, m.in. podwieszony pod sufitem okrągły ekran LED (tzw. ring screen), interaktywne plany galerii czy plac zabaw z multimedialną podłogą interaktywną. W strefie wypoczynku znajdują się kanapy, bezprzewodowy Internet oraz nowoczesna czytelnia. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9-21, a w niedzielę od 9.30 do 20. Centrum Handlowe posiada 1820 miejsc parkingowych, w tym 25 dla niepełnosprawnych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.