19.12.2019/09:40

Nowy członek zarządu Eurocashu. Noel Collett będzie odpowiadał za segment detaliczny

Noel Collett obejmie funkcję członka zarządu w Grupie Eurocash. Będzie odpowiedzialny za segment detaliczny w spółce.

O powołaniu Noela Colletta Grupa Eurocash poinformowała w środę, 18 grudnia 2019 r. Rada nadzorcza Eurocash podjęła uchwałę o powołaniu ze skutkiem od dnia 1 stycznia 2020 r. Noel Collett dołączył do Grupy Eurocash w czerwcu 2019 r. Objął wtedy funkcję członka zarządu spółki Eurocash Franczyza, zarządzającej siecią Delikatesy Centrum i uczestniczył w projekcie integracji segmentu detalicznego.

Jak podaje spółka w komunikacie Noel Collett ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu detalem spożywczym, w tym 17 lat na poziomie zarządu. Przez większą część kariery związany był z siecią Lidl pracując w jej oddziałach w Wielkiej Brytanii oraz w Niemczech i zajmując m.in. stanowisko dyrektora operacyjnego. Od 2015 roku pełnił funkcję dyrektora zarządzającego sieci Crawshaw Group PLC w Wielkiej Brytanii – specjalistycznych sklepów mięsnych.

Noel Collett ukończył studia z zakresu zarządzania biznesem na Uniwersytecie w Bournemouth. 
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.