30.04.2020/15:47

Nowy Datalogic Memor™ 20 łączy moc biznesowego PDA z intuicyjnością smartfona

Wraz z narodzinami Memor™ 20 Datalogic udostępnia użytkownikom w handlu detalicznym, usługach, logistyce i opiece zdrowotnej, urządzenie łączące najlepsze cechy smartfona z najwyższymi standardami urządzeń biznesowych.

Memor™ 20 PDA oferuje duży ekran dotykowy Full HD o przekątnej 5,7 cala oraz podwójną ochronę IP65 i IP67 w konstrukcji smartfona. Dostarcza wszystko, czego potrzebują pracownicy, aby zapewnić najwyższą wydajność, czy to w sklepie, magazynie, szpitalu czy w terenie. Wbudowany ultra cienki mechanizm skanujący Datalogic 2D - z opatentowaną przez Datalogic technologią „Green Spot” potwierdzającą prawidłowy odczyt, przyspiesza każdy rodzaj odczytu kodów kreskowych.

Zaprojektowaliśmy Memor 20 dla przedsiębiorstw, których pracownicy mają najwyższe wymagania mobilne, takich jak: kierowcy transportu/logistyki, którzy są zobowiązani do rejestrowania wielu aktywności, zmiany statusu każdej paczki podczas długich dni pracy; dystrybucji detalicznej, w ramach której pracownicy poruszają się wzdłuż lokalizacji magazynowych, korzystają z wózków widłowych; sklepy detaliczne wspierające zakupy, mobilne POS, zarządzanie zapasami i weryfikację cen”- powiedział Tom Burke, wiceprezes ds. marketingu produktów mobilnych w Datalogic.

Memor™ 20 jest rekomendowany przez Google jako urządzenie „Android Enterprise” i oferuje operatorom znany interfejs użytkownika Android™ w celu uproszczenia i przyspieszenia wdrożenia pracownika. Aby zwiększyć wydajność w środowisku o zwiększonym poziomie hałasu i wielozadaniowości, PDA jest wyposażony w dodatkowy wyświetlacz powiadomień na górze urządzenia. Dzięki temu użytkownicy mogą podejrzeć przychodzące powiadomienia i natychmiast zdecydować, czy przerwać, czy zakończyć bieżące zadanie przed odpowiedzią. Dzięki przednim i tylnym kamerom o wysokiej rozdzielczości z funkcją autofocus, Memor™ 20 umożliwia wszechstronną rejestrację obrazów i filmów dla wymagających aplikacji multimedialnych.

Aby zapewnić ciągłą pracę 24/7 i wyeliminować konieczność konserwacji spowodowanej zabrudzeniem lub uszkodzeniem styków, Memor™ 20 jest wyposażony w technologię bezprzewodowego ładowania. Technologia ta zapewnia również szybkie i łatwe zregenerowanie baterii oraz skraca czas przestoju. Ponadto Datalogic jest jedynym producentem, który łączy ładowanie bezstykowe z baterią, którą użytkownicy mogą wymieniać w terenie.

Aby zapobiec nieautoryzowanemu użyciu, utracie lub kradzieży, zabezpieczając interesy pracowników i jednocześnie czyniąc każdego pracownika odpowiedzialnym za urządzenie, akcesoria obejmują nowo opracowaną inteligentną stację dokującą z funkcją blokady Memor™ 20 w gnieździe ładującym.

Oprócz solidnej konstrukcji, w celu zagwarantowania doskonałej i długotrwałej wydajności, przyjazny dla użytkownika komputer mobilny Memor™ 20 jest wyposażony w wydajny procesor Qualcomm, doskonałe zarządzanie baterią i najwyższe standardy łączności.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.