04.10.2018/09:48

Nowy sklep Chorten na Podlasiu już otwarty [ZDJĘCIA]

Nowy market Chorten w podbiałostockich Krupnikach na ponad 300 m kw. powierzchni został otwarty w czwartek. Przygotowania do uruchomienia sklepu trwały już od kilku miesięcy, a pierwsi klienci czekali na zakupy już na godzinę przed oficjalnym rozpoczęciem jego pracy.

Świeże owoce i warzywa, duży dział mięsno-wędliniarski, stoisko z pieczywem, alkohole i kilka tysięcy pakowanych produktów na regałach, do tego prasa – to stała oferta nowego punktu handlowego. Sklep ma dwa stoiska kasowe, zatrudnia blisko 10 osób. Klienci mają do dyspozycji spory parking przed obiektem.

– Otwarcie wymagało od nas wiele pracy, ale opłaciło się, bo pierwsze opinie klientów są bardzo pozytywne – mówi Anna Łuszyńska, właścicielka marketu.

Obecnie z Grupą Chorten współpracują już 1423 sklepy partnerskie w 9 województwach, w tym ponad 350 na terenie Podlaskiego.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.