27.08.2020/11:13

Nowy sklep Spar w Warszawie zastąpił Piotra i Pawła w Śródmieściu

Sieć sklepów Spar otworzyła nowy sklep w Warszawie przy ul. Stawki 2A. Dla klientów dostępne jest 1046 mkw sali sprzedaży – mogą oni także skorzystać z usługi zakupów online na stronie www.e-spar.com.pl z dowozem do domu. Nowa placówka pod szyldem Eurospar powstała w wyniku dynamicznego procesu rebrandingu sieci delikatesów Piotr i Paweł.
 

- „Nasz nowy sklep zlokalizowany jest w pięknej lokalizacji w warszawskim Śródmieściu – jesteśmy przekonani, że będzie miejscem codziennych zakupów mieszkańców okolicznych osiedli, a także pracowników biur i turystów odwiedzających Warszawę. Jest to kolejna placówka w stolicy – jesteśmy blisko lokalnych społeczności, doskonale znamy potrzeby mieszkańców Warszawy i spełniamy je. Partnerzy detaliczni Spar wkładają w placówki wiele serca i troszczą się o nie – Klienci to także nasi przyjaciele i rodzina, nasi sąsiedzi. Jako sieć kładziemy ogromny nacisk na najwyższą jakość oferowanych produktów. Mamy szeroką ofertę produktów świeżych i atrakcyjne promocje. W sklepie SPAR klienci znajdą produkty od polskich, sprawdzonych producentów, ciekawe propozycje artykułów z dalszych zakątków świata, a także produkty bio i eko” – powiedział Rob Philipson, członek zarządu SPAR Group.

SPAR dokładnie analizuje potrzeby i oczekiwania klientów sklepów w danej lokalizacji. Spółka zakłada dysponowanie 400 sklepami w Polsce w ciągu pięciu lat. 

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Ksiegowa 27.08.2020

    ~Dostawca.
    Przecież oni już nie maja środków obrotowych cała inwestycja Spara w PiP już poszła w stratę!Teraz będą się zadłużać u kontrahentów

  • Dostawca 27.08.2020

    Szkoda że to kosztem dostawców, którym spółka ponownie zalega kasę nie mówiąc o utopionych milionach w sanacji

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także