29.08.2018/14:53

Obok wilanowskiej Biedronki stanie mała galeria handlowa

Trwają prace na budowie czwartego centrum handlowego pod szyldem Vis à Vis. Obiekt, którego oddanie do użytku planowane jest na czwarty kwartał br. (poprzednio mówiono o trzecim kwartale) zlokalizowany będzie w warszawskim Wilanowie, na skrzyżowaniu ulic Przyczółkowej i Pałacowej.

Na powierzchni 4210 mkw. GLA znajdą się 22 markowe sklepy i punkty usługowe. Przed budynkiem znajdzie się duży parking ze 102 miejscami postojowymi dla aut i 58 miejscami dla rowerów.

Ofertę Vis à Vis w Wilanowie stworzą m.in. Decathlon, pierwsza w Warszawie restauracja Max Premium Burgers, klinika stomatologiczna Villa Nova Dental Clinic, drogeria Hebe, elektromarket RTV Euro AGD, restauracja indyjska, delikatesy Dębowy Dym, sklep Owoce i Warzywa Świata, pralnia Lemon Fresh, salon prasowy GLM, kwiaciarnia „Kwiaty i…”. Obecnie finalizowane są umowy na ostatnie wolne powierzchnie z kolejnymi najemcami, którzy uzupełnią ofertę centrum.

Projekt architektoniczny stworzyła pracownia Archicon. Za budowę odpowiada generalny wykonawca – firma ERBUD SA.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.