03.05.2020/15:19

Od poniedziałku nowe zasady w galeriach handlowych

Limit klientów w sklepach, częsta dezynfekcja rąk, brak możliwości, by choć na chwile przysiąść na ławeczce. Do tego ograniczenia co do liczby osób w windzie i nowe zasady parkowania. Tak od poniedziałku będą wyglądały zakupy w galeriach handlowych - podaje money.pl.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Gotowanie 05.05.2020

    Żegnajcie galerie - ja już na pewno z nich nie skorzystam. Nie uśmiecha mi się wchodzić tam jak do jakiegoś laboratorium. Następna farsa i ograniczanie naszej wolności. Gotowanie żaby trwa, zobaczą jaka będzie reakcja ludzi - jeśli to się sprawdzi to następny etap mierzenie gorączki przed wejściem, aplikacja biotermiczna na komórki, itd., itd., itd.... Końcowy etap- wyszczepienia wszystkich.

  • Gia 04.05.2020

    miały być informacje o nowym sposobie parkowania a w tekście NIC o tym nie ma.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.