31.08.2018/13:37

Odblaskowa akcja w centrach Auchan

W pierwszy weekend września rozpocznie się dziewiąta edycja corocznej kampanii edukacyjnej „Odblaskowi – Widoczni na drodze”, której gospodarzem będą Centra Handlowe Auchan.

Akcja ma na celu propagowanie odpowiedzialnych zachowań na drodze, a w szczególności noszenia elementów odblaskowych przez najmłodszych i ich rodziców. Dla uczestników kampanii przygotowano 60 tysięcy odblaskowych opasek.

– Coroczna kampania „Odblaskowi.pl” gromadzi tysiące osób i pozwala zwiększać świadomość na temat zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, zwłaszcza po zmroku. Jesteśmy dumni, że możemy kształtować pozytywne wzorce wśród najmłodszych i przyczynić się do polepszenia ich bezpieczeństwa na drogach – mówi Małgorzata Rajkow-Krzywicka, dyrektor operacyjna Ceetrus Polska, odpowiedzialna za działania z zakresu CSR.

Kampania edukacyjna „Odblaskowi.pl – Widoczni na drodze” odbywa się w Centrach Handlowych Auchan od 2012 roku. W trakcie ubiegłorocznej edycji rozdano 50 tysięcy odblaskowych opasek i tyle samo broszur edukacyjnych.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.