07.02.2017/13:05

Okradali Biedronki, wręczali sobie statuetki

Okradali Biedronki i Lidla. Wręczali sobie statuetki "za najlepszy skok". Myszkowscy policjanci rozbili szajkę złodziei, którzy okradali dyskonty. Sprawcy zostali zatrzymani w Koziegłowach.

Jak informuje Dziennik Zachodni, policjanci z Koziegłów zatrzymali trzech młodych mężczyzn i kobietę, którzy kradli artykuły spożywcze i sprzęt AGD na terenie powiatu myszkowskiego, zawierciańskiego i lublinieckiego. Sprawcy to mieszkańcy powiatu zawierciańskiego w wieku od 22 do 34 lat.

Policjanci ustalili, że złodziejska czwórka ma na koncie liczne kradzieże sklepowe na terenie Koziegłów, Woźnik, Poraja i Łaz. Okradali głównie okoliczne Biedronki, ale mają też na koncie "skok" na Lidla. W sumie skradli produkty spożywcze, chemiczne i sprzęt AGD na kwotę kilku tysięcy złotych. Zatrzymani przyznali się do stawianych zarzutów. Za kradzieże najstarszy z nich odpowie jako recydywista. Trzem pozostałym osobom grozi do 5 lat więzienia. Niewykluczone są dalsze zarzuty.
 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Jan.W 10.02.2017

    Fajnie, że będzie piwo Lubuskie na moim terenie :)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.