22.09.2020/06:17

Oleksandr Koliakin, szef detalu Grupy Shell na CEE, gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2020

Oleksandr Koliakin, dyrektor generalny ds. rynku detalicznego na Europę Środkową i Wschodnią w Grupie Shell, będzie gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2020.

Oleksandr Koliakin weźmie udział w debacie pt. "Retail in a smart city. Miejsce i rola handlu w ekosystemie miasta jutra" będzie dyskutował nt. tego w jaki sposób sektor handlu detalicznego musi odpowiedzieć na transformację aglomaracji miejskich i konsumenta w kontekście cyfryzacji, nowych technologii i zrównoważonego rozwoju.

Oleksandr Koliakin ukończył studia matematyczne na National Technical University of Ukraine „Kyiv Polytechnic Institute” oraz finansowe w Poltava Cooperative Institute.

Pracował dla Procter & Gamble, jako specjalista ds. łańcucha dostaw, planowania i produkcji. Zdobył doświadczenie w doradztwie strategicznym w firmach Deloitte i The Boston Consulting Group. Od 2009 roku pracuje dla Grupy Shell - zajmował kluczowe stanowiska związane z łańcuchem dostaw, paliw i rozwiązań flotowych, a obecnie zarządza sprzedażą detaliczną w strukturach regionalnych. Prywatnie pasjonat sportu, a zwłaszcza biegów długodystansowych. Lubi czytać, rozwijać się i uczyć się języków obcych.

Pełną agendę, formularz rejestracyjny, a także wszystkie potrzebne informacje nt. konferencji można znaleźć na stronie Retail & FMCG Congress 2020.

KLIKNIJ TUTAJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA RETAIL & FMCG CONGRESS 2020

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.